Regulamin

Regulamin określa zasady sprzedaży artykułów oferowanych przez sklep Zaraz Wracam dostępny poprzez platformę internetową zarazwracam.eu, należący do firmy Zbigniew Racławski Jasna Sprawa, z siedzibą w Jaśle, ulica Władysława Jagiełły 70, NIP: 6851190328 REGON: 363001047.

§ 1. Zamówienia

1. Sprzedaż odbywa się poprzez Internet w formie umowy zawieranej na odległość miedzy zamawiającym, a sklepem internetowym www.zarazwracam.eu

2. Zamówienia są przyjmowane poprzez formularz zamówienia umieszczony na stronie sklepu www.zarazwracam.eu .

3. Do realizacji zamówienia konieczne jest podanie adresu do realizacji (imię i nazwisko, ulica, kod pocztowy, miasto) oraz danych kontaktowych (imię i nazwisko, telefon, e-mail).

4. W przypadku podania nieprawdziwych, niepełnych, błędnych, lub wątpliwych danych – Sprzedający spróbuje się skontaktować z zamawiającym w celu ich uzupełnienia lub sprostowania. Jeżeli kontakt nie będzie możliwy, sprzedający może odstąpić od umowy sprzedaży.

5. Przyjęcie zamówienia do realizacji następuje:

a) w przypadku zamówień opłaconych przelewem – po zaksięgowaniu wpłaty na koncie Sprzedającego.

b) w przypadku zamówień płatnych poprzez system tpay.com – po otrzymaniu potwierdzenia pozytywnej autoryzacji z systemu tpay.com.

6. Przyjęcie zamówienia do realizacji przez zamawiającego zostanie potwierdzone drogą mailową.

7. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem sklep skontaktuje się z zamawiającym, który podejmie decyzje o sposobie realizacji zamówienia (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).

8. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu lub wycofać je do momentu jego wysłania. Wprowadzenie zmian lub wycofanie jest możliwe poprzez kontakt mailowy pod adresem zamowienia@zarazwracam.eu.

9.Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona ilość towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów.

§ 2. Ceny towarów i płatność

1. Wszystkie ceny podawane są w polskich złotych i zawierają podatek VAT. Cena podana przy każdym towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez klienta zamówienia. Zbigniew Racławski Zaraz Wracam zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu.

2. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:

a) przelew bankowy poprzez serwis tpay.com

b) przelewem bankowym prosto na konto sklepu

Nr konta Zbigniew Racławski Zaraz Wracam :

Raiffeisenpolbank 04 1750 0012 0000 0000 2825 4385

W tytule przelewu należy umieścić indywidualny numer zamówienia.

§ Dostawa towaru

1. Do każdego zamówienia doliczany jest koszt dostawy produktu w zależności od rodzaju dostawy. Koszty poszczególnych sposobów dostawy wyszczególnione są na stronach koszyka i zamówienia. Podane koszty dostawy dotyczą dostawy na terytorium Polski. W przypadku chęci zakupu towaru z opcją wysyłki poza terytorium Polski, prosimy o kontakt mailowy: zamowienia@zarazwracam.eu .

2. Zamawiający ma do wyboru następujące sposoby dostawy:

a) Paczkomaty Inpost

b) Paczkomaty E-commerce Polecony

c) Poczta Polska Polecony Priorytet

d) Paczka na Poczcie

e) Kurier K-EX

f)Odbiór osobisty na terenie Krakowa/Warszawy/Jasła po uprzednim, mailowym ustaleniu terminu odbioru

§ 3. Zwroty i reklamacje

1.W zarazwracam.eu czas zwrotu lub wymiany nowego produktu to 30 dni od daty zamówienia.

2. Zwrot bez podawania przyczyny jest możliwy, gdy towar jest kompletny, nie był używany, ani nie został w żaden sposób zniszczony. Zwracany towar należy odsyłać razem z formularzem zwrotu, dostępnym na www.zarazwracam.eu/zwroty oraz informacją o numerze konta, na jakie należy przelać zwracane pieniądze. Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 7 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.

3. Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien odesłać go przesyłką kurierską lub pocztową na adres sprzedawcy. Koszty związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji. Do odsyłanego towaru należy dołączyć notatkę dotyczącą przyczyny reklamacji. Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 5 dni roboczych od ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sprzedający zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

4. Produkty zwracane należy odpowiednio zabezpieczyć. W przypadku odnotowania uszkodzenia, którego przyczyną mogło być niedostateczne zabezpieczenie przesyłki, towar nie będzie podlegał zwrotowi, wymianie, ani gwarancji.

5. Sklep nie przyjmuje przesyłek za pobraniem.

§ 4. Inne Informacje

1. Umowa sprzedaży zawierana jest między zamawiającym a sklepem zarazwracam.eu. Utrwalenie, zabezpieczenie i udostępnienie istotnych postanowień zawieranej umowy następuje przez przekazanie klientowi pocztą e-mail potwierdzenia zamówienia i faktury elektronicznej.

2. Umowa sprzedaży towarów zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.